W sierpniu 1997 roku powstała firma Ol-Pen Model jako efekt zamiłowania do szeroko pojętego modelarstwa. Założycielem firmy jest Radosław Oleksy od 40 lat czynny modelarz, zawodnik i członek Kadry Narodowej Aeroklubu Polskiego w modelarstwie lotniczym w klasie makiet latających F4.

Jeżeli ktoś zastanawia się jak wygląda zamiłowanie, otóż bardzo prosto … wystarczy cieszyć się z uprawiania hobby, które jest jednym z najbardziej kształcących i rozwijających manualnie i emocjonalnie. Kontakt z techniką i jej uwolnienie w postaci modelu latającego, jeżdżącego lub pływającego to najwspanialsza frajda na świecie… oczywiście według nas.

Dzięki nam postawicie bezpiecznie pierwsze kroki w modelarstwie i będziecie długo cieszyć się z uprawiania wspaniałego hobby.

To dzięki zamiłowaniu a nie tylko handlowemu podejściu udaje nam się dobrze rozumieć modelarzy i ich potrzeby, co przekłada się na zadowolenie klientów czyli WAS.
W ciągu wielu lat prowadzenia firmy modelarstwo bardzo mocno ewoluowało, ale dzięki stałemu kontaktowi z największymi światowymi producentami i hurtowniami utrzymujemy w asortymencie sklepu najnowsze produkty w najlepszych cenach.

Staramy się ciągle rozwijać i pogłębiać naszą wiedzę na temat najnowszych technologii i produktów.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!