NOWOŚĆ

Klej do drewna Bison 250g Bison Super wood


Nr katalogowy: BIS5298 ·

19.99PLN
szt.

Wysokiej jakości, wyjątkowo wytrzymały, wodoodporny (zgodnie z EN 204 D3) klej do drewna. Klej na bazie PVAc szczególnie odpowiedni do zastosowań wymagających wysokiej odporności na wilgoć, np. W kuchniach, łazienkach, piwnicach, pralniach, spiżarni, suszarniach ...). Po wyschnięciu jest przezroczysty. Jest silniejszy niż drewno. Jest odporny na temperatury od -20 ° C do + 60 ° C. Wydajność 2 - 4 m2 / kg. W razie potrzeby klej można rozcieńczyć wodą.

ZAKRES STOSOWANIA:
Klei wszystkie rodzaje miękkiego i twardego drewna, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, sklejki, forniru, papieru i tektury. Jest przeznaczony do konstrukcji drewnianych oraz połączeń na pióro i wpust.

INSTRUKCJA UŻYCIA:
Powierzchnia musi być czysta, sucha, wolna od kurzu i tłuszczu. Całkowicie pokryć obie powierzchnie. Poczekaj dwie do trzech minut, aby się wchłonąć. Połącz części i dociśnij je mocno lub zaciśnij na godzinę (zalecane ciśnienie wynosi 2–5 kg / cm2).
Czas schnięcia: 24 godziny. Natychmiast usuń mokre plamy wodą.

WSKAZÓWKA:
Użyj kleju do drewna BISON PU MAX do najbardziej wymagających konstrukcji zewnętrznych, budowlanych i ciężkich konstrukcji drewnianych.

WAŻNE:
Nie stosować poniżej + 5 ° C. Zalecana wilgotność drewna 8% do 12%. Po użyciu zamknij opakowanie i przechowuj je w chłodnym, suchym i zabezpieczonym przed mrozem miejscu. Minimalny okres trwałości wynosi 24 miesiące.31302_Klej Bison.jpg